Montážní dělník, svářeč, klempíř

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: jiné    Nástup: 1.7.2016    Plat: 18000,-

Náplň práce

Hlavní strana / Práce / Nabídka práce
Vyhledávání
VYHLEDAT

Jaberu – bezpečný prodej a nákup - bazar – inzerce a inzeráty

Přijmu klempíře, svářeče, montážního dělníka
Vloženo: 24.06.2016 10:20:41, platí do: 24.07.2016, pojištěno: 0

Lokalita: Jihočeský / Jindřichův Hradec

Přijmu jednotlivce i party na ŽL, možno i na HPP či dohodu. Montujeme ocelové haly, provádíme opláštění apod. po celé ČR, hlavně v jižních Čechách a přilehlém okolí. Práce po celý rok, uvítáme dlouhodobou spolupráci. Hledáme spolehlivé a samostatné pracovníky, praxe není podmínkou. Více informací po telefonu.

Požadujemeřidičský průkaz sk. B, svářečský průkaz výhodou

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB C

Nabízímestálou práci po celý rok, jiné výhody

Počet zobrazení nabídky práce: 452             Inzerát Montážní dělník, svářeč, klempíř vložen: 2016-06-27

Pracovní místo Montážní dělník, svářeč, klempíř nabízí

Pavel Stejskal

Předmět podnikání:
    montáž ocelových konstrukcí, opláštění, svařování

IČO: 67145183

Adresa:
   Berky z Dubé 163
   Dačice
   38001

Kontakní osoba:   Pavel Stejskal

Tel.: 603170282
Fax.:
Email: st-mont@seznam.cz