Hledáme obchodníky pro okres Uherské Hradiště

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: celá ČR   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Hledáme kolegy, úvěrové poradce pro okres Uherské Hradiště. Zkušenosti a praxe v oboru výhodou nikoli podmínkou. Vhodná i jako další příjem, nebo začátek kariéry pro absolventy SŠ i VŠ bez praxe! Nabízíme samostatnou a zajímavou práci, volnou pracovní dobu, vysoké provize, komplexní zaškolení a odborné vedení, možnost kariérního postupu, zázemí kanceláře a přátelský kolektiv.

Požadujemepráce na PC, ŘP sk.B

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízímemožnost osobního a profesního růstu, produktové a obchodní školení zdarma, kancelářské prostory k dispozici ...

Počet zobrazení nabídky práce: 757             Inzerát Hledáme obchodníky pro okres Uherské Hradiště vložen: 2016-07-13

Pracovní místo Hledáme obchodníky pro okres Uherské Hradiště nabízí

Ivana Ležáková

Předmět podnikání:
    Poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru

IČO: 87164451

Adresa:
   Protzkarova 51
   Uherské Hradiště
   68601

Kontakní osoba:   Ivana Ležáková

Tel.: 601369513
Fax.:
Email: ivanalezakova@seznam.cz