Inženýr kvality

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Vysočina   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

- spolupráce při přípravě kontrolních podkladů pro náběh do sériové výroby
- zajištění kvality sériové fáze výroby
- příprava a předkládání prvních vzorků zákazníkovi, schvalování prvních vzorků od dodavatelů
- aktivní komunikace se zákazníky
- provádí analýzy zmetkovitosti
- spolupráce s projektovým teamem při řešení reklamací od zákazníka a neshod v sériové výrobě, řízení interních a externích nápravných opatření, řízení týmu 8D

Požadujeme- ukončené VŠ/SŠ vzdělání technického směru
- znalost normy ISO 9001, znalost norem automobilového průmyslu ISO/TS 16949, VDA, PPAP výhodou
- komunikativní znalost AJ nebo NJ
- řidičský průkaz skupiny B
- základní znalost nástrojů kvality (FMEA, APQP, IMDS, SPC apod.)

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- zázemí významné a stabilní strojírenské společnosti
- osobní a profesní rozvoj
- odpovídající ohodnocení
- perspektivu dalšího vzdělávání
- závodní jídelna s příspěvkem na stravování

Počet zobrazení nabídky práce: 428             Inzerát Inženýr kvality vložen: 2016-07-21

Pracovní místo Inženýr kvality nabízí

PBS INDUSTRY, a.s.

Předmět podnikání:
    výrobce energetických a teplárenských celků

IČO: 26979888

Adresa:
   Průmyslová 162
   Třebíč
   674 86

Kontakní osoba:   Martina Nováková

Tel.:
Fax.:
Email: mnovakova@pbstre.cz