Klient koordinátor - medikální turismus s AJ a NJ

Typ pracovního poměru: VPP    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: 30000,-

Náplň práce

Společnost Medical Travel,

která podniká v oblasti medikálního turismu, hledá kandidáta na pozici klient koordinátor s perfektní jazykovou vybaveností (anglicky a německy mluvící). Naše společnost spolupracuje s klinikami v Praze, které se zabývají léčbou neplodnosti, plastickými operacemi a léčením obezity.

Email, Skype hovory a pokud pacient přijede i personální asistence, to jest základní agenda. Vaší úlohou bude vyřizovat poptávky od potenciálních pacientů přijíždějících ze zahraničí. Nejedná se o aktivní telemarketing, pacient naši agenturu vždy kontaktuje jako první.

Pracovní příležitost je vhodná pro studenty či absolventy VŠ a pro ty, kteří hledají práci s flexibilní pracovní dobou.

PožadujemePožadujeme:
- výbornou znalost anglického a německého jazyka slovem i písmem! Minimálně na úrovni C1
- spolehlivost, organizovanost a proaktivní přístup, pozitivní myšlení
- zkušenost s prací v prodeji nebo v zákaznickém servisu
- odpovědnost a časovou flexibilitu
- lidský a pohodový charakter, empatii a příjemné vystupování

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina, němčina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme:
- zajímavou práci s cizinci v oboru medikálního turismu
- nadstandardní finanční ohodnocení v závislosti na úspěšnosti
- mladý tým lidí a příjemnou pracovní atmosféru
- kreativní, neokoukanou, flexibilní a originální práci odkudkoliv

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete svůj životopis a motivační dopis.

Naše stránky jsou www.medicaltravelczech.com

Počet zobrazení nabídky práce: 610             Inzerát Klient koordinátor - medikální turismus s AJ a NJ vložen: 2016-08-09

Pracovní místo Klient koordinátor - medikální turismus s AJ a NJ nabízí

Medical Travel, s.r.o.

    Agentura medikálního turismu pro zahraniční klientelu v oboru umělého oplodnění, plastických operací a léčení obezity.

IČO: 29056918

Adresa:
   Ledcicka 1
   Praha
   18000

Kontakní osoba:   Richard Kvěch

Tel.:
Fax.:
Email: richard@medicaltravelczech.com