Zákaznický servis pro e-shop Horsefeathers® store

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Plzeňský k.   Obor: administrativa    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

TVÁ PRACOVNÍ NÁPLŇ BUDE:

- vyřizovaní e-mailových dotazů a požadavků v ČJ, AJ a NJ
- vyřizování telefonních dotazů a požadavků v ČJ, AJ a NJ
- správa e-shopových zakázek

PožadujemeCO POŽADUJEME?

- příjemné a komunikativní vystupování
- pečlivost, důslednost a spolehlivost
- schopnost operativně řešit problémy
- výborná znalost AJ slovem i písmem
- základní znalost NJ
- další jazyk výhodou
- SŠ s maturitou / VŠ

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně: němčina,
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNABÍZÍME:

- zajímavou práci v neformálním, dynamickém a kreativním kolektivu
- zázemí stabilní, mezinárodně působící firmy
- firemní benefity
- odpovídající finanční ohodnocení

Pokud věříš, že jsi to přesně ty, koho hledáme, pošli nám svůj životopis na job@horsefeathers.eu.

Životopis zasílejte najob@horsefeathers.eu

Počet zobrazení nabídky práce: 640             Inzerát Zákaznický servis pro e-shop Horsefeathers® store vložen: 2016-10-18

Pracovní místo Zákaznický servis pro e-shop Horsefeathers® store nabízí

Stigma Distribution, s.r.o.

    Horsefeathers Clothing je zavedená a rostoucí značka sportovního oblečení, která během své 25 let dlouhé existence hluboce zakořenila do snowboardové a skateboardové komunity.

IČO: 25206338

Adresa:
   Slovanská alej 24
   Plzeň
   32600

Kontakní osoba:   Hanuš Salz

Tel.:
Fax.:
Email: job@horsefeathers.eu
Internet: www.horsefeathers.eu