PRODEJCE - SPECIALISTA SKLADOVÁNÍ

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brněnský k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 1.9.2016    Plat: 23000,-

Náplň práce

Výsledkem Vaší práce bude:
- bezproblémový chod skladu a prodejny
- naprostá spokojenost obchodních zástupců a zákazníků

Vaším úkolem bude:
- příjem zboží na sklad a výdej zboží ze skladu
- včasná příprava zboží pro obchodníky, která bude Vaší prioritou
- telefonování a osobní kontakt s našimi obchodníky i se zákazníky, řešení případných reklamací bez narušení dobrých vztahů
- práce v IS Pohoda (objednávky, fakturace…)
- dle potřeby výjezd do terénu k zákazníkům nebo jako pomoc obchodním zástupcům

Rozhodně Vám nesmí chybět:
- chuť komunikovat s lidmi osobně či telefonicky a ochota spolupracovat
- schopnost zvládat stresové situace
- uživatelská znalost práce na PC
- fyzická zdatnost, protože často manipulujeme i s břemeny nad 18 kg
- řidičské schopnosti (ŘP sk. B). Pokud v tuto chvíli nemáte, nevadí, při nástupu na naše pracoviště budeme vyžadovat jeho zřízení

PožadujemeVaše vzdělání ani zkušenosti nejsou rozhodující, důležité jsou Vaše schopnosti. Spolehlivost a bezchybnost Vaší práce ovlivní i Váš příjem.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné:

Řidičský průkazB

NabízímeZa dobře odvedenou práci nabízíme:
- po zkušební lhůtě a ke spokojenosti nás i Vás HPP
- mzdu, která se skládá z fixního základu (23000 hrubá mzda) a pohyblivé složky mzdy dle dosažených výsledků
- po zapracování a při dobrých výsledcích kariérní postup na zástupce vedoucího skladu
- jestliže budete mít chuť a výsledky, dostanete šanci se více věnovat obchodním činnostem
- rodinné zázemí, které se odráží v přátelském kolektivu

Životopis zasílejte nanabor@bonobijou.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 435             Inzerát PRODEJCE - SPECIALISTA SKLADOVÁNÍ vložen: 2016-07-26

Pracovní místo PRODEJCE - SPECIALISTA SKLADOVÁNÍ nabízí

Bono Bijou, spol. s r. o.

Předmět podnikání:
    VELKOOBCHOD S BIŽUTERIÍ A VLASOVÝMI DOPLŇKY

IČO: 26224062

Adresa:
   Šmahova, 112
   Brno
   62700

Kontakní osoba:   David Fiala

Tel.: 777724018
Fax.:
Email: dfiala@bonobijou.cz
Internet: http://www.bonobijou.cz/