HledámPráci.cz - logo HledámPráci.cz - nabídka práce
HledámPráci.cz
        
Hledám Práci.cz TOP práce Extra Job Životopis vzor Průvodní dopis vzory Kontrola pracovní smlouvy IT/telekomunikace  administrativa  personalistika  finance  management  provoz/výroba  logistika/doprava  obchod/nákup/marketing    

Programátoři hledají programátory

 

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brno   Obor: management    Nástup:     Plat: dohodou
 

  

Náplň práce

Blíží se ti konec studia a uvažuješ nad tím, jak zahájit svoji IT kariéru? Studuješ a rád/a by sis při studiu přivydělal/a? Při představě hodin a hodin strávených v těsném obleku, namačkaný/á s dalšími programátory v obří hale nadnárodní firmy, ti naskočí husí kůže? Pak pro tebe máme nabídku: Pojď mezi nás!

Jsme PROPEOPLE a hledáme nové PHP programátory a programátorky pro rozšíření našeho kolektivu. Vytváříme weby, programujeme e-shopy, děláme SEO a spoustu dalších věcí z oblasti marketingu a médií. Člověk se u nás nenudí. Navíc co zákazník, to unikátní projekt, a tak příležitost učit se na vymýšlení nových řešení. Kreativitě se u nás meze nekladou - nejsme továrna.

  
Požadujeme- Co musíš umět, abys mezi nás zapadl/a?

Bez znalosti HTML5, CSS3, jQuert by ses u nás určitě trápil/a. To samé platí o PHP5 a MySql, se kterými denně pracujeme. A máme rádi přehlednost a svědomitost kódu, protože bez něj se z kolektivního programování stává Dračí doupě.


- A co by nás potěšilo?

Pokud ti něco říká Adobe Photoshop, znáš LESS/SASS, hrál/a sis někdy s responzivním designem a SEO, znáš GIT případně framework CodeIgniter, budeme nadšení. A pokud máš rád/a vyjížďky na kole, motokáry, turistiku, kávu, dobré jídlo a nechybí ti smysl pro humor, určitě zapadneš.


  
Vzdělání
  
Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:
  
Řidičský průkaz
  
Nabízíme- Co ti nabízíme?

V první řadě plat. Až se sejdeme, domluvíme takový, aby pro nás byla radost spolupracovat. Nedržíme se tabulek, odměňujeme odvedenou práci.

Dále rodinnou atmosféru kolektivu, který se schází v domku pod lesem, nedaleko centra Brna. Bezednou kávu a všelijaké jiné dobroty, odpočinkovou terasu, grilovací party a spoustu drobností, které nám všem zpříjemňují den.

Pracovat u nás můžeš na živnost, stejně jako na hlavní pracovní poměr, nebo DPP – záleží jen na tobě, co ti nejvíc vyhovuje.

Závěrem...

Pokud si myslíš, že by tě to u nás mohlo bavit, neváhej se ozvat na havlickova@propeople.cz a přiložit svůj životopis. My ti obratem zavoláme, sejdeme se a všechno probereme. A nemusíme tomu říkat pohovor – co takhle posezení? Hlavní je se domluvit.

Děkujeme za přečtení.


PROPEOPLE

  
  

Počet zobrazení nabídky práce: 2682             Inzerát Programátoři hledají programátory vložen: 2017-02-09
 

 
Pracovní místo Programátoři hledají programátory nabízí
 
 

Propeople marketing, s.r.o.

 
 
Předmět podnikání:
    marketing
 
IČO: 28327071
 
Adresa:
   Veslařská 153/136
   Brno
   63700

 
Kontakní osoba:   Barbora Havlíčková
 
Tel.:
Fax.:
Email: havlickova@propeople.cz
Internet:
 


    


© Hledám Práci.cz - personální server

www.hledampraci.cz
E-mail: personalni-server@hledampraci.cz
všechna práva vyhrazena