ŘIDIČ MKD 38000 Kč - 55000 Kč

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Moravskoslezský k.   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup: 17.10.2016    Plat: 55000,-

Náplň práce

STEBAL SPEDITION S.R.O.
Řidič Mezinárodní kamionové dopravy

Teplická společnost STEBAL SPEDITION s.r.o. s dlouholetou tradicí a lídr na trhu velkoobjemových přeprav, hledá řidiče MKD. Firma rozšiřuje svůj vozový park se 150-ti kamiony na 200 kamionů a nově otvírá pobočku na Moravě – Ostrava

Požadujeme- Řidičský průkaz skupiny C + E
- Profesní průkaz
- Digitální kartu řidiče
- Jízdu dle AETRu 561
- Spolehlivost, loajalitu, samostatnost a chuť pracovat.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazA B C E

Nabízíme- HPP na dobu neurčitou
- Základní fixní plat dle délky dosavadní praxe od 15 000 do 20 000 Kč!
- Plné diety + odměny celkem 38 000 – 55 000 Kč!
- Motivační odměny za hospodárnost a počet ujetých km + věrnostní příplatky
- Vyplácení mezd vždy v pevně dohodnutém termínu
- Nadstandardně vybavené kamiony – trucky značky Mercedes Benz – Actros Euro 5- 6
- Po roce nástupu má řidič možnost bezúročné půjčky do výše 50 000 Kč
- Výjimeční řidiči mají možnost si sami „poskládat“ svůj budoucí nový kamion včetně jeho výbavy

- Naše kamiony jsou nadstandardně vybavená auta! Obsahují: nezávislá klimatizace, handsfree, sedadla comfort style, CB-vysílačka (varná konvice, mikrovlnka, zásuvky vše na 220v).

Životopis zasílejte naromanmr2@seznam.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 918             Inzerát ŘIDIČ MKD 38000 Kč - 55000 Kč vložen: 2016-10-16

Pracovní místo ŘIDIČ MKD 38000 Kč - 55000 Kč nabízí

STEBAL SPEDITION s.r.o

Předmět podnikání:
    Autodoprava & spedition s.r.o.

IČO: 25036114

Adresa:
   Chuderov čp. 1
   Ústí nad Labem
   40012

Kontakní osoba:   Roman Guzik

Tel.: 727843576
Fax.:
Email: romanmr2@seznam.cz