Přijmeme Řidiče-čky MKD 38000 Kč - 59000 Kč

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Moravskoslezský k.   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup: 14.2.2017    Plat: 25000,-

Náplň práce

STEBAL SPEDITION s.r.o. společnost s dlouholetou tradicí, a lídr na trhu s velkoobjemovými přepravami, pocházející z Teplic, nově otevřela pobočku na MORAVĚ v OSTRAVĚ, a tímto rozšiřuje svůj 150 vozový park.

Požadujeme- Psychotesty.
- Pojištění odpovědnosti.
- Digitální kartu řidiče.
- 100 % dodržování směrnice 561.
- Řidičský průkaz sk. C + E, s profesním průkazem.
- Spolehlivost, loajalitu, samostatnost, a chuť
pracovat.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazA B C E

Nabízíme- HPP na dobu neurčitou.
- Každoročně rostoucí základní měsíční mzda ( 16 000 až 25 000 )
- Plné diety + odměny celkem 38 000 – 59000 Kč, odvislé také kolik dní řidič tráví v zahraničí, a kolik doma.
- Příplatky za sob. a ned. noční příplatky, svátky, za ekonomickou jízdu-odměna 3500kč
- Vyplácení mezd, vždy v pevně daném termínu.
- Nadstandardně vybavené kamiony – značky Mercedes Benz – Actros Euro 5 - 6, a stále dokupujeme nové soupravy.
- Po zkušební době možnost bezúročné půjčky do výše mzdy

Dodatečné informace:
- Nově zakoupená auta, disponují vysokou kabinou space cab, nezávislou klimatizaci, adaptivní tempomat, asistent jízdních pruhů, atd.
- Řidiči z jiných částí CZ a SK republiky, než li je Dubí a Ostrava - Mohou po dohodě, parkovat naše vozy, v blízkostí svého domova.

Životopis zasílejte naguzik@stebal.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 33             Inzerát Přijmeme Řidiče-čky MKD 38000 Kč - 59000 Kč vložen: 2017-02-14

Pracovní místo Přijmeme Řidiče-čky MKD 38000 Kč - 59000 Kč nabízí

STEBAL SPEDITION s.r.o

Předmět podnikání:
    Autodoprava & spedition s.r.o.

IČO: 25036114

Adresa:
   Chuderov čp. 1
   Ústí nad Labem
   40012

Kontakní osoba:   Roman Guzik

Tel.: 727843576
Fax.:
Email: romanmr2@seznam.cz