IT SERVISNÍ TECHNIK-OPRAVÁŘ TABLETŮ a TELEFONŮ.

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: IT/telekomunikace    Nástup: 01.10.2016    Plat: 30000,-

Náplň práce

Požadujeme zkušenosti s opravami tabletů, mobilních telefonů na součástkové úrovni.
Místo výkonu práce Olomouc.

Plat 15000-30000.- Kč.

Zájemci o práci zašlete životopis na prace@optima.cz nebo volejte
tel: 776 103 531
podrobnosti na http://servis.optima.cz/kariera/

PožadujemePožadujeme všeobecné znalosti v oboru elektronika na součástkové úrovni.
Zkušenosti s opravami a servisem elektronických zařízení.
Je potřeba umět číst schemata, měřit s multimetrem,pájet s mikropájkou.
Znalost polovodičkových součástek a schopnost diagnostikovat závadu.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme

Životopis zasílejte naprace@optima.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 397             Inzerát IT SERVISNÍ TECHNIK-OPRAVÁŘ TABLETŮ a TELEFONŮ. vložen: 2016-09-21

Pracovní místo IT SERVISNÍ TECHNIK-OPRAVÁŘ TABLETŮ a TELEFONŮ. nabízí

OPTIMA DAX s.r.o.

    OPTIMA DAX s.r.o - servisní centrum výpočetní a mobilní techniky. Provádíme mimozáruční servis všech značek a modelů notebooků, tabletů, mobilních telefonů, LCD monitorů, televizorů, projektorů, tiskáren a další elektroniky.

IČO: 26842084

Adresa:
   Lazecká 46/3
   Olomouc
   77900

Kontakní osoba:   Alexandr Kunickij

Tel.: 776 103 531
Fax.:
Email: prace@optima.cz
Internet: http://servis.optima.cz/kariera/