Technik prodeje v obchodní / stavební společnosti

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: 1. 10. 2016 – 1. 11. 2016    Plat: dohodou

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je obchodní zastoupení mezinárodní (NL) společnosti celosvětového rozsahu v oblasti stínící techniky, fasád, podhledů, slunolamů.

Náplň práce:
Jedná se o obchodní pozici spojenou s managementem získaných projektů, dodávek materiálů a jejich správné instalace zajišťující tyto činnosti:
- proaktivní specifikace materiálů do stavebních projektů
- návštěvy klientů a prezentace výrobků u projektantů
- rozšiřování báze obchodních kontaktů
- projekční úpravy
- tvorba variantních architektonických a konstrukčních návrhů
- úpravu standardních detailů
- poradenský servis pro architekty, GD a instalační firmy
- zpracování nabídek a příprava objednávek
- aktivní získávání dalších zakázek
- důsledné rozesílání našich nabídek
- zpracování resp. kontrola materiálového rozpisu

Požadujeme- ukončené střední odborné vzdělání (stavební průmyslovka), praxe
- rozšířené střední odborné vzdělání (střední + stav. postgraduál), praxe
- vysokoškolské odborné vzdělání, kratší praxe
- angličtina slovem i písmem na komunikativní úrovni
- ŘP skupiny B
Vhodní kandidáti pro tuto pozici:
- obchodníci dodavatelů fasád, podhledů a stínění oken
- manažeři projektů u poradenských firem
- absolventi tech. univerzit s obchodním nadáním

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme27 – 40 000 Kč podle úrovně uchazeče, služební telefon, notebook, automobil, stravenky 90,- Kč, jazykový kurz angličtiny (i s rodilým mluvčím)

Místo práce: Praha 6 – Břevnov, ČR

Termín nástupu: 1. 10. 2016 – 1. 11. 2016

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 29. 9. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Počet zobrazení nabídky práce: 959             Inzerát Technik prodeje v obchodní / stavební společnosti vložen: 2016-12-06

Pracovní místo Technik prodeje v obchodní / stavební společnosti nabízí

JOBSYSTEM s.r.o.

    JOBSYSTEM s.r.o. poskytuje a zprostředkovává personální inzerci na internetu

IČO: 28412508

Adresa:
   Sokolovská 106/42
   Praha 8
   180 00

Kontakní osoba:   Eva Grundová

Tel.: 224 819 391
Fax.: 224 819 391
Email: egrundova@jobsystem.cz
Internet: www.jobsystem.cz