Seřizovač knihařských strojů

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Zlínský k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: Ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Hledáme muže do tiskárny ve Zlíně na pozici strojníka. Hlavní náplní práce je příprava knihařských strojů (linky V1, V2, skládací stroje) pro realizaci zakázek.

PožadujemePožadujeme manuální zručnost, pečlivost, samostatnost a ochotu pracovat ve 3 směnném provozu. Praxe v oboru vítána.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeBližší informace při osobním jednání.

Životopis zasílejte nachovanec@zstudio.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 793             Inzerát Seřizovač knihařských strojů vložen: 2016-08-01

Pracovní místo Seřizovač knihařských strojů nabízí

Z Studio, spol. s r.o.

Předmět podnikání:
    Polygrafická výroba

IČO: 63490765

Adresa:
   třída Tomáše Bati 5267
   Zlín
   760 01

Kontakní osoba:   Petr Liška

Tel.: 734 210 075
Fax.:
Email: liska@email.cz
Internet: www.zstudio.cz