Specialista IT

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: IT/telekomunikace    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

• Správa sítě (MS Windows Server 2012 R2, MS SQL Server 2012, MS Exchange Server 2013, virtuální serverová infrastruktura na platformě VMware, cca 130 stanic Windows 10).
• Správa a údržba datových úložišť (datová pole, NAS).
• Správa zálohovacího a archivačního systému Veeam.
• Správa a údržba tiskáren.
• Údržba a instalace prvků počítačové sítě, správa LAN a WiFi, DHCP, DNS a řešení problémů.
• Správa a údržba internetového připojení.
• Implementace nových aplikací, bezpečnostních záplat, virových definic.
• Podpora uživatelů a vzdálená správa uživatelských stanic.
• Školení uživatelů.
• Dokumentace sítě, evidence HW/SW.

Požadujeme
• SŠ vzdělání v oblasti informačních technologií.
• Výborná znalost MS produktů (Microsoft Windows Server 2012 R2, MS SQL Server, MS Exchange Server).
• Sítě LAN a jejich administrace, bezpečnost, znalost síťových protokolů TCP/IP.
• Pokročilá administrace Active Directory, GPO.
• Schopnost tvorby základních skriptů.
• Dobrou orientaci v HW a SW a jeho instalaci.
• Řidičský průkaz skupiny B.
• Velmi dobrá a aktivní znalost AJ (slovem i písmem)
• Zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup k řešení problémů, časová flexibilita.
• Tvůrčí a samostatné myšlení.
• Zvládání stresu a zátěžových situací.
• Přesnost, spolehlivost.
• Schopnost a ochota trvalého vzdělávání v oblasti nových technologií.

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazA

Nabízíme• Práci v perspektivní a stabilní společnosti.
• Dynamický a inovativní charakter společnosti.
• Možnost seberealizace při zavádění nových technologií. Špičkové technologie (IT na velmi vysoké úrovni sledující aktuální trendy).
• Zajímavá práce na důležitých a náročných úkolech v týmu profesionálů.
• Platové hodnocení odpovídající výkonu.
• Příležitost pro osobní rozvoj.
• Služební notebook a mobilní telefon.
• Zaměstnanecké benefity.
• Nástup možný ihned.

Počet zobrazení nabídky práce: 623             Inzerát Specialista IT vložen: 2016-08-05

Pracovní místo Specialista IT nabízí

ELLA-CS, s.r.o.

Předmět podnikání:
    Vývoj a výroba stentů pro gastrointestinální trakt

IČO: 27507785

Adresa:
   Milady Horákové 504/45-Třebeš
   Hradec Králové
   500 06

Kontakní osoba:   Kateřina Smolíková

Tel.: 495279147
Fax.:
Email: katerina.smolikova@ellacs.eu
Internet: www.ellacs.cz