Samostatná/ý učetní SVJ

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: celá ČR   Obor: management    Nástup: ihned    Plat: 3000,-

Náplň práce

Hledáme samostatnou učetní společenství vlastníků jednotek. Jedná se o správu 21 bytových jednotek.
Náplň práce:
- Profesionální vedení účetnictví dle platné legislativy a předpisů ČR
- Vyhotovení účetní závěrky – rozvaha, výkaz zisků a ztrát, příloha k závěrce
- Zpracování daňového přiznání k dani z příjmů právnických osob
- Předkládání přehledů dle zadaných požadavků
- Příprava a vyplnění statistických výkazů a přehledu
- Podrobná evidence jednotlivých bytových a nebytových jednotek a vlastníků
- Stanovování a evidence měsíčních předpisů záloh na správu domu a služby související s užíváním bytové jednotky a společných prostor pro jednotlivé vlastníky v souladu s příslušnými ustanoveními zákona a vnitřními směrnicemi společenství
- Evidence a kontroly úhrad plateb předpisů záloh od jednotlivých vlastníků

Požadujeme- SŠ ( praxe podmínkou )
- systematický přístup, dobré analytické a matematické dovednosti
- pečlivost, schopnost pracovat bez chyb

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme:
- práci na živnostenský list
- motivující finanční ohodnocení

Počet zobrazení nabídky práce: 595             Inzerát Samostatná/ý učetní SVJ vložen: 2016-08-08

Pracovní místo Samostatná/ý učetní SVJ nabízí

A.C.E. Media Ventures, Inc.

Předmět podnikání:
    Pronajem reklamnich ploch

IČO: 48546097

Adresa:
   Poděbradská 88/55
   Praha
   198 00

Kontakní osoba:   Mgr. Malimánková Gabriela

Tel.: 246091111
Fax.:
Email: uchazeci@seznam.cz
Internet: ACEMEDIA