montážní dělník chirurgického šicího materiálu

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Plzeňský k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Nabízíme pracovní zařazení jako montážní dělník ve výrobě chirurgického šicího materiálu. Uplatnění nabízíme matkám po mateřské s dětmi, které jistě ocení možnost pružné pracovní doby a čerstvým absolventům učilišť, kteří hledají uplatnění. Upřednostňujeme manuálně zručné se smyslem pro detail a flexibilitu.

PožadujemeUpřednostňujeme manuálně zručné se smyslem pro detail a flexibilitu.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeV rámci odměňování nabízíme kromě minimální mzdy i benefity jako příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, měsíční odměny dle výkonu, třináctý plat, týden dovolené navíc, pracovní obuv a oblečení.

Počet zobrazení nabídky práce: 418             Inzerát montážní dělník chirurgického šicího materiálu vložen: 2016-08-08

Pracovní místo montážní dělník chirurgického šicího materiálu nabízí

RESORBA, s.r.o.

Předmět podnikání:
    Montáž chirurgického šicího materiálu.

IČO: 48027359

Adresa:
   Haltravská 578
   Domažlice
   34401

Kontakní osoba:   Waltraud Drkulová

Tel.: 776106902
Fax.:
Email: drkulova@cz.resorba.com
Internet: resorba.com