Odborný pracovník - úvěrový specialista

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Praha   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: 1.9.2016    Plat: 30000,-

Náplň práce

Hledáme obchodníky. Praha – Václavské náměstí. Nabízíme vysoké výdělky, volná pracovní doba, školení zdarma, různorodá práce. Náplň práce je péče o nové i stávající klienty (Nejezdíme vybírat splátky), administrativa, práce na PC. Požadujeme maturita, práce na ŽL, znalost práce na PC. Poslední volné místo.

PožadujemePožadujeme maturita, práce na ŽL, znalost práce na PC. Poslední volné místo.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme vysoké výdělky, volná pracovní doba, školení zdarma, různorodá práce.

Životopis zasílejte nasismova.t@seznam.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 573             Inzerát Odborný pracovník - úvěrový specialista vložen: 2016-08-24

Pracovní místo Odborný pracovník - úvěrový specialista nabízí

Tereza Šišmová

Předmět podnikání:
    Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení

IČO: 03085384

Adresa:
   Tyršova 292/13
   Jeseník
   79001

Kontakní osoba:   Tereza Šišmová

Tel.: 734495954
Fax.:
Email: sismova.t@seznam.cz
Internet: http://www.pujcky-bezpoplatku.cz/