VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR [nová pozice] (sveub)

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Ústecký k.   Obor: management    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

- řízení změnového procesu (vytváření, implementace a ověřování
produktových změn) - ve spolupráci se zkušenými kolegy
- návrh a implementace nových produktů do výroby
- zlepšování produktu z pohledu kvality, nákladů a procesu výroby
- spolupráce na projektech implementace
- spolupráce a přímá komunikace s kolegy v zahraničí

Požadujeme
- VŠ vzdělání technického zaměření, popř. SŠ s praxí v konstrukci min. 3
roky
- praxe v oboru konstrukce produktů výhodou (obor zpracování plechu a
montáž)
- zkušenosti v oblasti průmyslové výroby
- komunikativní znalost anglického jazyka
- znalost projektového řízení/zkušenosti s vedením projektů výhodou
- znalost práce na PC – MS Office, AutoCAD, Inventor, Pro-E a SAP
výhodou
- samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, pečlivost

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- Práci v mezinárodní společnosti s možností kariérního růstu
- Příležitost učit se od zkušených kolegů
- Zázemí stabilního zaměstnavatele, příjemné pracovní prostředí a
přátelský kolektiv
- Řadu zaměstnaneckých výhod a motivující finanční ohodnocení
- Možnost nástupu ihned nebo dohodou
V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na most@jpoint.cz, nebo nás
navštivte na adrese Mikoláše Alše 2098/6, 434 01 Most. Tel: 478 470 477.
Přehled všech volných pozic naleznete na www.jpoint.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 460             Inzerát VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR [nová pozice] (sveub) vložen: 2016-09-06

Pracovní místo VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR [nová pozice] (sveub) nabízí

Job Point spol. s. r. o

Předmět podnikání:
    personální agentura

IČO: 28720342

Adresa:
   Mikoláše Alše 2098
   Most
   43401

Kontakní osoba:   Eva Jindřichová

Tel.: 478470477
Fax.:
Email: most@jpoint.cz
Internet: jpoint.cz