RESIDENT INŽENÝR - NĚMECKO [také INTERIM] (sveua)

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Zahraničí   Obor: management    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

- zajišťovat tok informací mezi koncovým zákazníkem v Německu a
společností.
- cestování do Německa na delší dobu 1-3 měsíce
- vytváření dobrých vztahů se zákazníkem
- vysledování všech postupů a následná implementace přímo ve firmě, k
tomu se váže i zaškolení kolegů, popř.vytvoření procesů
- pozice je bez podřízených

Požadujeme- komunikativní Nj - podmínka
- ochota cestovat na delší dobu do zahraničí
- umění předávat veškeré informace
- technické vzdělání
- praxe na pozici technologa apod.v automotive - velká výhoda
- seriózní vystupování

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: němčina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- nadstandardní finanční ohodnocení a benefity
- možná spolupráce jako interim
- benefity
- 13. plat
- týden dovolené navíc
- individuální jazykové kurzy
- stravenky
- firemní akce
- vzdělávací kurzy a semináře
- moderní klimatizované pracovní prostředí
V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na most@jpoint.cz, nebo nás
navštivte na adrese Mikoláše Alše 2098/6, 434 01 Most. Tel: 478 470 477.
Přehled všech volných pozic naleznete na www.jpoint.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 481             Inzerát RESIDENT INŽENÝR - NĚMECKO [také INTERIM] (sveua) vložen: 2016-09-06

Pracovní místo RESIDENT INŽENÝR - NĚMECKO [také INTERIM] (sveua) nabízí

Job Point spol. s. r. o

Předmět podnikání:
    personální agentura

IČO: 28720342

Adresa:
   Mikoláše Alše 2098
   Most
   43401

Kontakní osoba:   Eva Jindřichová

Tel.: 478470477
Fax.:
Email: most@jpoint.cz
Internet: jpoint.cz