3/4 KRÁT TÝDNĚ DO PRÁCE za 18 500 Kč

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: jiné    Nástup: ihned    Plat: 18500,-

Náplň práce

HLEDÁTE ZAMĚSTNÁNÍ? CHCETE STABILNÍ PRÁCI NA HPP?
UŽ NEHLEDEJTE A PRACUJTE PRO NÁS ! ! !

Přijmeme ženy i muže různých věkových kategorií do práce ve výrobní sféře.
NÁPLŇ PRÁCE: výroba a montáž solárních panelů – nenáročná obsluha výrobních strojů
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Brno-Slatina v areálu CT Parku
NÁSTUP: Možný IHNED

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 735 175 608, nebo pošlete svůj životopis přes odpovědní formulář.

Požadujeme*** ochotu pracovat ve 12ti hodinovém režimu
*** dobrý zdravotní stav (práce je vykonávaná ve stoje)
*** manuální zručnost
*** odpovědný přístup k práci
*** dlouhodobou spolupráci a spolehlivou docházku

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme*** nástupní mzda 14 000 – 17 000,– Kč (základní mzda + výkonnostní a dovednostní bonusy)
*** docházkový bonus ve výši 1 500,– Kč měsíčně
*** práce v čistém prostředí
*** stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti na hlavní pracovní poměr
*** bezplatné zaškolení na pozici
*** práce ve 12ti hodinovém režimu (ranní - 6:00 - 18:00 a noční 18:00 - 6:00 krátký/dlouhý týden)
*** pravidelná pracovní doba (směnný kalendář)
*** možnost stravování v místě pracovitě
*** příspěvek na stravování formou stravenek

Počet zobrazení nabídky práce: 528             Inzerát 3/4 KRÁT TÝDNĚ DO PRÁCE za 18 500 Kč vložen: 2016-11-21

Pracovní místo 3/4 KRÁT TÝDNĚ DO PRÁCE za 18 500 Kč nabízí

Pro- Temp spol. s r.o.

Předmět podnikání:
    personální agentura

IČO: 02755670

Adresa:
   Cejl 105/107
   Brno
   60200

Kontakní osoba:   Andrea Šmídová

Tel.: 734319941
Fax.:
Email: www.protemp.cz