REFERENT KVALITY - METROLOG [automotive] (sveue)

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Ústecký k.   Obor: management    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

- provádí kalibraci a údržbu složitých, technicky náročných a vysoce
přesných přístrojů
- samostatně provádí typové a specializační zkoušky
- zpracovává složité expertizy
- zpracovává návrhy kalibračních postupů
- zajišťuje dozorčí činnost a vede k tomu související dokumentaci

Požadujeme- SŠ technického směru
- 3D měření
- pečlivost, samostatnost, odpovědnost
- zkušenost z výroby, či automotive - výhodou
- Aj či Nj na střední úrovni - občasná komunikace s audity, čtení
dokumentace v cizím jazyce

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina, němčina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- finanční ohodnocení dle zkušeností v oboru a benefity
- 13. plat
- týden dovolené navíc
- individuální jazykové kurzy (ve skupinkách 2-3 lidí) přímo na pracovišti pro
všechny zaměstnance bez rozdílu pozice
- stravenky na větší svačiny
- firemní akce
- vzdělávací kurzy a semináře pro osobnostní rozvoj
- moderní klimatizované pracovní prostředí
- možnost karierního růstu
V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na most@jpoint.cz, nebo nás
navštivte na adrese Mikoláše Alše 2098/6, 434 01 Most. Tel: 478 470 477.
Přehled všech volných pozic naleznete na www.jpoint.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 471             Inzerát REFERENT KVALITY - METROLOG [automotive] (sveue) vložen: 2016-09-06

Pracovní místo REFERENT KVALITY - METROLOG [automotive] (sveue) nabízí

Job Point spol. s. r. o

Předmět podnikání:
    personální agentura

IČO: 28720342

Adresa:
   Mikoláše Alše 2098
   Most
   43401

Kontakní osoba:   Eva Jindřichová

Tel.: 478470477
Fax.:
Email: most@jpoint.cz
Internet: jpoint.cz