Referent/ka obchodního oddělení

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: administrativa    Nástup: IHNED    Plat: 25000,-

Náplň práce

Sháníme posilu do kanceláře pro TEPfaktor- jedinečné volnočasové centrum v ČR.
Náplň práce: komunikace s klienty, práce v rezervačním systému, tvorba objednávek, zajištění každodenního chodu kanceláře, schůzky s klienty, další administrativní činnost.

Požadujeme- Příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, schopnost týmové práce, komunikativnost
- Zkušenosti z obchodu výhodou
- Velmi dobrá znalost MS Office

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné: další jazyky výhodou

Řidičský průkazB

Nabízíme- Práci na plný úvazek
- Příjemné pracovní prostředí
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Prostor pro seberealizaci
- Příspěvky na stravování, mobilní telefon, PC, bonusy
- Práci v mladém kolektivu
- 5 týdnů dovolené
- Smlouva na dobu neurčitou

Počet zobrazení nabídky práce: 716             Inzerát Referent/ka obchodního oddělení vložen: 2016-09-08

Pracovní místo Referent/ka obchodního oddělení nabízí

TEPfaktor 1.Chotilsko, s.r.o.

Předmět podnikání:
    zábavní a sportovní centrum

IČO: 28388208

Adresa:
   Jana Růžičky 1165
   Praha
   14800

Kontakní osoba:   Jan Daneš

Tel.: 777398088
Fax.:
Email: marketing@tepfaktor.cz
Internet: tepfaktor.cz