Údržbář - elektromechanik

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brněnský k.   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: Ihned    Plat: 24000,-

Náplň práce

- opravy a údržba řídicích systémů strojů a jejich slaboproudých zařízení
- dodržování pracovního řádu, bezpečnostních předpisů PŘ a zákonu o odpadech
- provádění ve spolupráci s TK montáže elektronických systémů stroje, jejich oživení, zaškolení obsluhy a předání do provozu
- zodpovědnost za plán oprav a prevent. prohlídek řídících a měřících systémů strojů
- provádění preventivních prohlídek el. zařízení a záznamů o nich
- tvorba záznamů o provedených opravách
- montáž a seřízení optických snímačů – kamer, optických čidel, apod.
- montáž a seřízení měřících přípravků a čidel na strojích
- zajištění pracovní pohotovosti mimo svoji pracovní dobu
- připojování řídicích systémů a dalších slaboproudých celků strojů
- provádění preventivní prohlídky el. zařízení
- orientace v (i cizojazyčné) dokumentaci ke strojnímu zařízení – výkresy, schémata elektrického zapojení, elektroniky
- opravy elektroinstalace strojů

Požadujeme- vyučení v oboru mechanik elektronik, nebo příbuzném s maturitou
- základní znalosti a dovednosti při provádění mechanických prací
- základní znalost funkce řídicích systémů Siemens, nebo obdobných systémů
- vyhl. 50/1978, §6
- manuální zručnost
- samostatnost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- zázemí stabilní společnosti
- závodní stravování
- týden dovolené navíc
- příspěvek na životní a penzijní připojištění
- nástupní mzda: od 24 000,- Kč
- nástup ihned

Kontaktujte mne prosím převážně na E-MAIL, děkuji.

Počet zobrazení nabídky práce: 344             Inzerát Údržbář - elektromechanik vložen: 2016-09-26

Pracovní místo Údržbář - elektromechanik nabízí

LISI AUTOMOTIVE FORM a. s.

Předmět podnikání:
    Výroba bezpečnostních prvků do automobilů.

IČO: 46900365

Adresa:
   Čejč 276
   Čejč
   69614

Kontakní osoba:   Dipl. Ing. Ilja Polák

Tel.: 518606655
Fax.:
Email: ilja.polak@lisi-automotive.com
Internet: www.lisi-automotive.com