Operátor: Garantujeme základ 85 Kč/h + bonusy!

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Olomoucký k.   Obor: administrativa    Nástup: 31.8.2016    Plat: 17000,-

Náplň práce

Hledáte smysluplnou práci s nadstandardním výdělkem?
Staňte se certifikovaným operátorem a zlepšete své komunikační dovednosti, které potřebujete do života. Nepotřebujete praxi, o Vaše vyškolení se postaráme.
Garantujeme Vám dlouhodobě nejvyšší základní mzdu a atraktivní bonusy (průměr bonusů operátorů za červenec 2016 - 53 Kč / hod.)

Co bude Vaše práce:
• Telefonické kontaktování stávajících zákazníků našich partnerů s nabídkou rozšíření služeb
• Administrativní činnost
• Našimi partnery jsou výhradně velké seriózní společnosti, s kterými spolupracujeme již řadu let.

Požadujeme• Hledáme otevřené komunikativní lidi, ochotné učit se novým věcem (věk 16 až 100 let)
• Kolegy a kolegyně pro dlouhodobou spolupráci, kteří mohou odpracovat minimálně 15 hod. týdně

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• Dlouhodobý stabilní výdělek na DPP, DPČ i HPP
• Flexibilní pracovní úvazky na 15, 20,30 nebo 40 hodin za týden
• Výběr ze 4,6,8 hodinových směn v pracovní době 8:00-20:00
• Propracovaný systém školení zakončený certifikátem
• Férové jednání a fajn kolektiv, ochotný vždy pomoci
• Občerstvení na pracovišti

Počet zobrazení nabídky práce: 507             Inzerát Operátor: Garantujeme základ 85 Kč/h + bonusy! vložen: 2016-08-31

Pracovní místo Operátor: Garantujeme základ 85 Kč/h + bonusy! nabízí

Proveon a.s.

    Proveon a.s. je úspěšná a rostoucí společnost, která se specializuje na outsourcing zákaznických procesů, služby zákaznických center

IČO: 27707687

Adresa:
   1. máje, 832/16
   Olomouc
   779 00

Kontakní osoba:   Tereza Žůrková

Tel.: 720945855
Fax.:
Email: komunikace.ol@proveon.cz
Internet: http://www.karieraproveon.cz/