MEZINÁRODNÍ PROJEKTOVÝ MANAŽER

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Zahraničí   Obor: management    Nástup:     Plat: 60000,-

Náplň práce

Chcete pracovat v Anglii pro mezinárodního dodavatele automobilových součástek? Pokud používáte anglický jazyk na denní bázi, jste technický typ a rád/a cestujete, je tato pozice pro Vás ta pravá!

- vypracování a organizace technických setkání a hodnocení projektů ve spojení s příslušným týmem, externích zúčastněných stran, zákazníků a dodavatelů
- posouzení údajů o kvalitě a nacházení příležitostí ke zlepšení
- rozvíjet plány ke zlepšení
- práce s dílnami a funkčními útvary
-sdílet znalosti a využívat osvědčené postupy

Požadujeme- VŠ v oboru strojního nebo výrobního inženýrství
- min. 2 roky praxe na pozici projektového manažera
- výborná znalost Aj (komunikace na denní bázi)
- vynikající písemné a ústní komunikační dovednosti
- výborná znalost procesů a technologie výrobních linek
- výborná znalost technických postupů a standardních systémů jakosti
- zkušenosti s nasazováním štíhlé výroby
- pevné dodržování QCD cílů (delegování cílů a úkolů)
- ochota značně cestovat a pracovat na různých místech
- schopnost koordinovat schůzky ohledně projektů
- schopnost vymýšlet náhradní plány (pružné myšlení)
- schopnost pracovat v multidisciplinárním týmu
- znalost mezilidských vztahů
- analytické a syntetické myšlení
- organizační a rozhodovací schopnosti
- iniciativa, přísnost a ochrana důvěryhodnosti firmy
- výborná znalost práce na PC (MS Office)
- znalost dalšího cizího jazyka výhodou

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- práci na HPP
- motivující platové ohodnocení 60 000 Kč
- hrazení cestovních nákladů + diety
- zaměstnanecké benefity
- cestování nejen po Španělsku a Turecku

Počet zobrazení nabídky práce: 428             Inzerát MEZINÁRODNÍ PROJEKTOVÝ MANAŽER vložen: 2016-11-17

Pracovní místo MEZINÁRODNÍ PROJEKTOVÝ MANAŽER nabízí

FORCE TRADE s.r.o.

    Jsme česká pracovní agentura, působící především ve Východních Čechách.Hledáme lidem vysněnou práci a firmám kvalifikované zaměstnance. Nabízíme i poradenskou činnost při hledání a výběru práce.

IČO: 01915819

Adresa:
   Dobenínská 2002
   Náchod
   54701

Kontakní osoba:   Jana Rösnerová

Tel.: 734 573 018
Fax.:
Email: j.rosnerova@pracelehce.cz
Internet: www.pracelehce.cz/