Nákupčí

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: dohodou    Plat: dohodou

Náplň práce

Co budete dělat?
- Vyhledávat nové a udržovat vztahy se stávajícími dodavateli (tuzemsko i zahraničí),
- pořádat výběrová řízení (zadávat poptávky, vyjednávat o cenách, vyhodnocovat VŘ),
- sjednávat obchodní podmínky s dodavateli, uzavírat smlouvy,
- plánovat a řídit proces nákupu a logistiky jednotlivých surovin (zajištění včasnosti a kvality surovin),
- optimalizovat nákupní a logistické procesy a skladové zásoby,
- hledat úspory a alternativy jednotlivých surovin,
- spolupracovat na tvorbě kalkulací a analýz pro nové produkty.
- účastnit se auditů u vybraných dodavatelů,
- analýzy skladových zásob, reporting vedení společnosti.

PožadujemeCo budete potřebovat za zkušenosti a dovednosti?
- SŠ/VŠ a prokazatelnou praxi v nákupu potravin, ideálně ve výrobní společnosti,
- velmi dobře si rozumíte s počítačem (Word, Excel),
- výhodou pro vás bude znalost Helios Orange,
- bez větších problémů odoláváte stresu,
- jste komunikativní a umíte skvěle vyjednávat,
- domluvíte se výborně anglicky a případně německy či jiným světovým jazykem,
- jste iniciativní, máte chuť do práce a rádi se učíte nové věci,
- kolegové se na vás mohou spolehnout.

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně: němčina,
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeCo vám nabízíme my?
- Práci na hlavní pracovní poměr v rostoucí české firmě s mezinárodním působením,
- za dobře odvedenou práci vás čeká velmi dobrá odměna, prémie a firemní benefity,
- přátelský kolektiv.

Počet zobrazení nabídky práce: 440             Inzerát Nákupčí vložen: 2016-10-10

Pracovní místo Nákupčí nabízí

SWEET DELIGHT a. s.

    Jsme výrobcem hluboko zamražených dortů a pečených dezertů s velkým podílem ruční výroby. Tyto výrobky z velké části vyvážíme do zemí Evropské unie a celého světa.

IČO: 27062708

Adresa:
   Pekařská 598/1
   Praha 5
   15500

Kontakní osoba:   Silvie Mihočová

Tel.: +420 702 175 831
Fax.:
Email: kariera@sweetdelight.eu
Internet: www.sweetdelight.cz