Obchodně technický zástupce pro rodinné domy

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Českobud. k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: 35000,-

Náplň práce

- samostatné aktivní vyhledávání a přímé oslovování nových zákazníků
- vedení obchodních jednání
- péče o stávající zákazníky
- zpracování nabídek a prezentace produktů
- monitoring konkurence a spokojenosti zákazníků

Požadujeme- min. vyučení s maturitou a alespoň minimální obchodní zkušenosti (zkušenost s přímým prodejem
velkou výhodou), praxe ve stavebnictví či úsporách energie není nutná! – naučíme, vysvětlíme
- výborné komunikační dovednosti, pozitivní přístup a nadstandardní úroveň jednání se zákazníky
- orientaci na výsledek, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu
- týmový přístup, loajalitu, sdílení našich firemních hodnot
- trestní bezúhonnost
- časovou flexibilitu a ochotu cestovat
- ŘP sk. B, PC znalosti

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme- zázemí úspěšné české firmy se silným a aktuálním posláním a vysoce prospěšnými produkty
- práci na hlavní pracovní poměr
- přívětivou firemní kulturu, založenou na otevřenosti a týmovém duchu
- komplexní zaškolení a odborné vedení a podporu
- průběžné zvyšování kvalifikace a osobní rozvoj
- fixní mzda 20 000 Kč + prémie přímo závislé na obchodním výkonu (po zapracování přes 40 000 Kč), bez omezení horní hranice výdělku
- veškeré technické vybavení (telefon, notebook, osobní automobil, měřicí přístroje, SW.…)

Počet zobrazení nabídky práce: 840             Inzerát Obchodně technický zástupce pro rodinné domy vložen: 2016-09-02

Pracovní místo Obchodně technický zástupce pro rodinné domy nabízí

IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o.

Předmět podnikání:
    stavebnictví

IČO: 25323601

Adresa:
   Tyršova 405
   Polná
   58813

Kontakní osoba:   Soňa Lacinová, DiS.

Tel.: 774760095
Fax.:
Email: sona.lacinova@ippolna.cz
Internet: www.ippolna.cz