NÁKUPČÍ / PLÁNOVAČ [Bohaté benefity] (svkhu)

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Ústecký k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup:     Plat: dohodou

Náplň práce

- Plánování výroby (krátkodobé i dlouhodobé)
- Nákup komoditního materiálu
- Reporting vedení společnosti
- Změnová řízení
- Sledování materiálu na cestě, zajištění včasných dodávek materiálu
- Komunikace s dodavateli
- Sledování stavu zásob

Požadujeme
- VŠ / ÚSO (technické zaměření výhodou)
- Praxe na obdobné pozici
- Dobrá znalost AJ slovem i písmem nutná
- Zkušenosti v oblasti řízení projektů
- Znalost výrobních procesů
- Organizační schopnosti, flexibilita, analytické myšlení, komunikační schopnosti, samostatnost, rozhodovací schopnosti, chuť dále se učit

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně: němčina,
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme
- Zaměstnání ve stabilní firmě
- Možnost osobního růstu a získávání poznatků v mateřské společnosti v zahraničí
- Možnost dalšího vzdělávání
- Náborový příspěvek
- Cafeterii
- Firemní stravování
- Smluvní fitness zdarma
- Zdravotní program
- Životní pojištění
- Možnost profesního růstu
Pokud Vás pracovní nabídka oslovila, zašlete nám svůj životopis na most@jpoint.cz nebo nás navštivte na Jobpoint s.r.o. M.Alše 2098/6 Most 43401. Přehled všech volných pracovních pozic naleznete také na www.jpoint.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 354             Inzerát NÁKUPČÍ / PLÁNOVAČ [Bohaté benefity] (svkhu) vložen: 2016-09-06

Pracovní místo NÁKUPČÍ / PLÁNOVAČ [Bohaté benefity] (svkhu) nabízí

Job Point spol. s. r. o

Předmět podnikání:
    personální agentura

IČO: 28720342

Adresa:
   Mikoláše Alše 2098
   Most
   43401

Kontakní osoba:   Eva Jindřichová

Tel.: 478470477
Fax.:
Email: most@jpoint.cz
Internet: jpoint.cz