Manažer obchodního týmu

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: Brněnský k.   Obor: management    Nástup: 1.10.2016    Plat: 30000,-

Náplň práce

• Budování a vedení vlastního obchodního týmu, práce s lidmi
• Nábor nových makléřů
• Vlastní realitní činnost
• Komunikace s vedením pobočky

Požadujeme• Zkušenosti s realitní činností nebo řízením obchodního týmu
• Samostatnost, ambice, orientace na cíl
• Profesionální vystupování
• Znalost práce na PC (Windows, MS Office, Internet)

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme• Manažerský a průběžný koučing
• Profesní rozvoj
• Zázemí silné nadnárodní realitní skupiny
• Technické vybavení a zázemí kanceláře v centru Brna
• Technickou podporu z centrály
• Aktivní zapojení do developerských a investičních projektů
• Neomezenou finanční odměnu

Počet zobrazení nabídky práce: 426             Inzerát Manažer obchodního týmu vložen: 2016-10-06

Pracovní místo Manažer obchodního týmu nabízí

VIP Property service 21, s.r.o.

Předmět podnikání:
    pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor

IČO: 04430131

Adresa:
   Úvoz 489/24
   Brno
   60200

Kontakní osoba:   Marie Buřivalová

Tel.:
Fax.:
Email: propertyservice@century21.cz