Operátor tiskových strojů / Vhodné pro absolventy

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: jiné    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, stabilní tiskárnu, hledáme zkušené i méně zkušené tiskaře/ operátory tiskových strojů FLEXO tisk, ofset, digitální tisk, laser a obsluhu dokončovacích strojů.

Požadujeme• SŠ vzdělání, případně vyučení technického směru (polygrafické, strojní apod.)
• manuální zručnost, šikovnost
• praxe na pozici tiskaře - velkou výhodou, nikoli však podmínkou
• schopnost dobře si zorganizovat práci
• vytrvalost a odolnost vůči stresu
• pečlivost, svědomitost, disciplínu
• zodpovědnost, trpělivost
• ochotu učit se novým věcem a novým technologiím

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme• zázemí silné prosperující české firmy
• kvalitní zaučení a získání zkušeností od profesionálů, možnost profesního rozvoje
• přátelské pracovní prostředí a perspektivu dlouhodobé spolupráce
• nadstandardní finanční ohodnocení, které můžete i sami ovlivnit (fix + bonusy), dále věrnostní příplatky, příspěvek na dopravu apod.
• pro mimopražské poskytujeme příspěvek na bydlení až do výše 5 000 Kč/ měsíc

Uvítáme i čerstvé absolventy bez praxe, které rádi zaučíme.

Počet zobrazení nabídky práce: 305             Inzerát Operátor tiskových strojů / Vhodné pro absolventy vložen: 2016-11-22

Pracovní místo Operátor tiskových strojů / Vhodné pro absolventy nabízí

BILLANC PARTNERS - outsourcing services, s.r.o.

Předmět podnikání:
    Personální agentura

IČO: 25720210

Adresa:
   Vinohradská 93
   Praha
   12000

Kontakní osoba:   Gabriela Blodková

Tel.: 777219801
Fax.:
Email: blodkova@billancpartners.com