specialista pro firemní klienty

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Karlovar. k.   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: 4Q 2016    Plat: 40000,-

Náplň práce

poradenská činnost v oblasti pojistění firemních klientů holdingu ČSOB
zpracování pojistných auditů
péče o přidělené klienty

PožadujemeSamostatnost a odpovědnost

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízímepráci pro finanční skupinu ČSOB
vstupní odborné zaškolení a vedení
počáteční podporu 130 000 Kč po dobu 12. měsíců zaškolení
volnou pracovní dobu
DPP po dobu 2. měsíců zaškolení
kariérový růst

Počet zobrazení nabídky práce: 662             Inzerát specialista pro firemní klienty vložen: 2016-09-19

Pracovní místo specialista pro firemní klienty nabízí

ČSOB Pojišťovna a.s., člen holdingu ČSOB

Předmět podnikání:
    pojišťovací činnost

IČO: 45534306

Adresa:
   Jaltská 15 a Moskevská 48, oblastní kanceláře
   Karlovy vary
   36001

Kontakní osoba:   Zdeněk Tumpach - oblastní ředitel

Tel.: 604 293 143, 353 585 263
Fax.:
Email: zdenek.tumpach@obchod.csobpoj.cz