Odborný/á finanční poradce/kyně

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Olomoucký k.   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: dohodou    Plat: 25000,-

Náplň práce

Budujte svoji kariéru s námi a staňte se součástí jedné z největších pojišťoven na světě.
Chcete kombinovat práci v kanceláři s prací v terénu? Nejste typ osobnosti čekající na pokyn co dělat, ale rádi si určujete směr a cíl cesty sami? Chcete spojit stabilní zázemí nadnárodní společnosti se zachováním lidského pohledu? Ozvěte se nám, třeba právě vy budete součástí skupiny Generali.
Co budete dělat?
-pečovat o stávající klienty pojišťovny Generali
-novou akvizicí zajišťovat nárůst cilů Generali
-reprezentovat společnost na firemních a klubových akcích
-navazovat kontakty s jednateli společností ve svěřené oblasti
Jak poznáte, že je to pro Vás?
-chcete dělat práci, která není o odsezení osmi hodin za počítačem, ale o rozvoji sebe sama
-znáte prostředí ve kterém žijete
-jste aktivní řidič sk. B
-práci na PC zvládáte bez problémů
-máte organizační schopnosti a výborné prezentační i komunikační dovednosti
-samostatnost a rozhodnost Vám není cizí

Požadujemepráce na PC, aktivní řidič sk. B; trestní bezúhonnost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízíme-zajímavou pracovní příležitost v příjemném prostředí s neformální atmosférou
-možnost profesního růstu a osobního rozvoje
-stabilní zázemí přední světové zančky
-velmi atraktivní finanční ohodnocení, závislé na kvalitě odvedené práce
-fixní podporu + jedny z nejvyšších provizí na trhu
-klouzavou pracovní dobu
-po zapracování převod kmene klientů
-práci s lidmi, kteří znají své sny a cíle a pomohou Vám s dosažením těch Vašich

Životopis zasílejte napetr.kopacik@generali.com

Počet zobrazení nabídky práce: 425             Inzerát Odborný/á finanční poradce/kyně vložen: 2016-09-16

Pracovní místo Odborný/á finanční poradce/kyně nabízí

Petr Kopáčik

Předmět podnikání:
    zprostředkování obchodu

IČO: 60992387

Adresa:
   Struhlovsko 1214
   Hranice
   75301

Kontakní osoba:   Petr Kopáčik

Tel.: 605268064
Fax.:
Email: pkopacik@seznam.cz