AMBULANTNÍ SESTRA

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: jiné    Nástup: dle dohody    Plat: dohodou

Náplň práce

Zajímavá práce v oblasti estetické medicíny, v oborech chirurgie, dermatologie, ortopedie. Jedná se o asistenci lékařům při drobných výkonech, péči o pacienty po chirurgických zákrocích, přípravu dokumentace, práci s laserovými přístroji apod.

Požadujeme- praxi alespoň 2 roky, nejlépe na chirurgickém oddělení u lůžka
- registraci dle zákona č. 96/2004 o výkonu práce bez odborného dohledu
- organizační schopnosti
- pečlivost
- komunikativnost
- samostatnost
- práci na PC

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné: další jazyky vítány

Řidičský průkaz

Nabízíme- zázemí stabilní společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- jednosměnný provoz s ordinační dobou Po – Pá 8:00 – 16:30
- dobré platové ohodnocení
- možnost osobního rozvoje

Počet zobrazení nabídky práce: 298             Inzerát AMBULANTNÍ SESTRA vložen: 2016-09-12

Pracovní místo AMBULANTNÍ SESTRA nabízí

Aura Medical Clinic

Předmět podnikání:
    soukromé zdravotnické zařízení

IČO: 26197316

Adresa:
   Koněvova 31
   Praha 3
   13000

Kontakní osoba:   Jitka Nováková

Tel.: 731 152 052
Fax.:
Email: jitka.novakova@auraclinic.cz
Internet: www.auraclinic.cz