Prodavač v Hobby Market Zaječice

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Pardubický k.   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: Ihned    Plat: 4990,-

Náplň práce

Přijmeme prodavače / prodavačku na DPP do prodejny hobby potřeb v Zaječicích. Jistota stabilní firmy. Vhodné pro absolventy nebo jako přivýdělek k důchodu.

Pracovní náplň:
prodej,
obsluha výdejního místa Zasilkovna.cz.
Pracovní doba: 8:00 - 16:30, 12:00 - 13:00 polední pauza.

PožadujemeZnalost segmentu nářadí výhodou, znalost práce s PC výhodou

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNenáročná práce
Vhodné pro absolventy nebo jako brigáda
Pracovní wi-fi s volným přístupem k internetu

Počet zobrazení nabídky práce: 383             Inzerát Prodavač v Hobby Market Zaječice vložen: 2016-09-14

Pracovní místo Prodavač v Hobby Market Zaječice nabízí

Martin Cemper

Předmět podnikání:
    Prodej

IČO: 64784452

Adresa:
   Zaječice 331
   Zaječice
   53835

Kontakní osoba:   Michal Cemper

Tel.: 775243994
Fax.:
Email: michalcemper@gmail.com
Internet: www.dilna-online.cz