Telefonní specialista – Věk není rozhodující!

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Brno   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: dle domluvy    Plat: 150,-

Náplň práce

· Nemáte praxi? Naši supervizoři a trenéři Vás naučí komunikovat a prodávat a udělají z tebe TOP prodejce

· Jste absolvent nebo student? Získáte praxi v komunikaci, prodejní psychologii a nastartujete kariéru.

· Jste staršího věku? Nevadí, práce je fyzicky nenáročná a navíc v příjemném a moderním prostředí s velice dobrou dostupností MHD v centu Brna.

Požadujeme- příjemný hlasový projev
- základní znalost práce na PC
- pozitivní naladění a chuť na sobě pracovat

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- jistotu fixního výdělku
- neomezené provize a bonusy již od první minuty
- průměrné výdělky po zaučení 20.000 Kč/měsíc
- flexibilní volbu směn - délka i rozvržení pracovní doby je zcela na Vás
- zaškolení profesionály zdarma
- trénink komunikačních a prodejních dovedností
- občerstvení na pracovišti
- relax zóna určená pro Váš odpočinek
- stravenky po zkušební době
- pravidelné hry a soutěže o hodnotné ceny

Těšíme se na Vás! :-)

Počet zobrazení nabídky práce: 400             Inzerát Telefonní specialista – Věk není rozhodující! vložen: 2016-11-03

Pracovní místo Telefonní specialista – Věk není rozhodující! nabízí

DomiCall Brno s.r.o.

Předmět podnikání:
    Call Centrum

IČO: 03465152

Adresa:
   Cejl 40/107
   Brno
   602 00

Kontakní osoba:   Mgr. Tereza Hřibová

Tel.: 724 567 166
Fax.:
Email: nabor@domicallbrno.cz