Distribuce propagačních materiálů ZÁŘÍ

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 16.9.2016    Plat: dohodou

Náplň práce

Jazyková škola Jipka hledá zájemce na pozici letáčkář/letáčkářka na ZÁŘÍ.

Náplň práce:
- distribuce tištěných propagačních materiálů naší jazykové školy
- rozdávání bude probíhat převážně u stanic metra či na různých akcích
- možnost práce na směny ranní 7:00 - 9:00, nebo 14:00 - 16:00 a odpolední 16:00 - 18:00.

Své životopisy s fotografií zasílejte na emailovou adresu marketing@jipka.cz.

Odpovědi došlé bez přiloženého životopisu a fotografie nebudou reflektovány.

V případě, že se Vám do 14 dnů neozveme, dali jsme přednost kandidátovi s lepšími
předpoklady. Děkujeme za pochopení.

Budeme se těšit na spolupráci.

PožadujemePožadujeme:
- příjemné reprezentativní vystupování
- aktivní přístup k práci
- spolehlivost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné: český jazyk

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme:
- nenáročnou, dobře ohodnocenou práci
- možnost pracovat pár hodin
- možnost vzít jednu nebo více směn týdně
- možnost výběru směn a lokality dle Vašich časových a dojezdových možností
- možnost práce ve více lokalitách v Praze
- odměna: 90 Kč/hodina

Životopis zasílejte namarketing@jipka.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 372             Inzerát Distribuce propagačních materiálů ZÁŘÍ vložen: 2016-09-15

Pracovní místo Distribuce propagačních materiálů ZÁŘÍ nabízí

Jazykový Institut Praha, s.r.o.

Předmět podnikání:
    Výuka jazyků, překladatelské služby

IČO: 27385906

Adresa:
   Národní 416/37
   Praha
   10000

Kontakní osoba:   Barbora Nováková

Tel.:
Fax.:
Email: hr@jipka.cz
Internet: www.jipka.cz