PRODEJ ZÁŽITKOVÝCH AKCÍ TURISTŮM V PRAZE

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: Možný ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Hledáme spolupracovníky pro marketing našich degustačních a zážitkových akcí u zahraničních turistů.
Odměňujeme formou provizí ve výši 20 % (tzn. 310,- až 370,- na získanou osobu; ve formě DPP či na živnostenský list). Pracovní dobu a nasazení (a tím pádem i výši výdělku) si řídíte sami. Nebojte se, nejedná se o nich pokleslého – akce se zaměřují na hledání lanýžů s pejskem, ukázku jeho výcviku a následné hostiny v luxusní restauraci ve formě lanýžového degustačního menu.
Naše akce téměř nenavštěvují jednotlivci, ale většinou větší skupinky turistů, takže pokud budete šikovní, můžete si přijít na velmi zajímavé peníze (k úspěchu se hodí dobrá angličtina, znalost dalších jazyků výhodou). Nástup je možný ihned.
V případě zájmu volejte či pište na: 735 507 782; nebo email: praguetruffle@gmail.com
Vaše případné dotazy rádi zodpovíme na zmíněných kontaktech nebo pro více informací navštivte náš web: www.praguetruffle.com či praguedegustations.com

PožadujemeDobrá angličtina, schopnost a chuť prodávat. Předchozí zkušenost s prací v cestovním ruchu výhodou.

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme

Počet zobrazení nabídky práce: 326             Inzerát PRODEJ ZÁŽITKOVÝCH AKCÍ TURISTŮM V PRAZE vložen: 2016-09-19

Pracovní místo PRODEJ ZÁŽITKOVÝCH AKCÍ TURISTŮM V PRAZE nabízí

Petr Synek

Předmět podnikání:
    Prodej lanýžů

IČO: 02558262

Adresa:
   Komenskeho 538
   Konice
   79852

Kontakní osoba:   Petr Synek

Tel.: 735507782
Fax.:
Email: PragueTruffle@gmail.com
Internet: PragueTruffle.com