3D strojní konstruktér s AJ

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: dle dohody    Plat: 65000,-

Náplň práce

• návrh a design jednotlivých mechanických komponent i montážních celků v 3D programu
• úprava designu stávajících produktů, hledání nových kvalitnější a efektivnější řešení
• spolupráce na vývoji nových projektů
• příprava podkladů pro zadání výroby a technické dokumentace dle požadavků zákazníka
• koordinace realizace projektů s výrobou
• komunikace a denní spolupráce s konstruktéry v zahraniční matce
• zaškolení v zahraniční matce po dobu 2 – 3 měsíců, služební cesty do zahraničí

Požadujeme• SŠ/VŠ technického směru (strojírenství)
• praxi s designem v 3D programu
• min. středně pokročilou znalost AJ podmínkou, NJ výhodou
• aktivní a zodpovědný přístup
• praxe 3 roky v konstrukci (počítá se i praxe při škole)

VzděláníVŠ/SŠ

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné: němčina výhodou

Řidičský průkaz

Nabízíme• zázemí prosperující zahraniční rodinné společnosti
• stabilní pracovní uplatnění na HPP
• motivující finanční ohodnocení
• 25 dní dovolené
• stravenky
• profesní zaškolení a další vzdělávání v oboru
• hrazené jazykové kurzy na pracovišti
• působnost v mezinárodním týmu vývojářů
• zajímavou, zodpovědnou a aktivní práci

Životopis zasílejte naehrlichova@alfons-haar.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 288             Inzerát 3D strojní konstruktér s AJ vložen: 2016-11-18

Pracovní místo 3D strojní konstruktér s AJ nabízí

HAAR CZ s.r.o.

    výrobce speciálních strojů pro průmysl obalů, výroby lopatkových čerpadel, armatur a elektroniky pro petrochemický průmysl, kompletní zařízení pro všechny typy čerpání pohonných hmot

IČO: 26467861

Adresa:
   Jiřího ze Vtelna 1731
   Praha 9
   19300

Kontakní osoba:   Barbora Ehrlichová

Tel.: 281012656
Fax.:
Email: ehrlichova@alfons-haar.cz
Internet: www.alfons-haar.cz/