Projektový manažer

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: management    Nástup: ihned    Plat: 16000,-

Náplň práce

Hledáme do týmu nové Projektové manažery!
Náplň práce je plánování a řízení projektů související s naší činností.

Můžete pracovat z pohodlí vašeho domova a upravit si pracovní dobu podle vašich potřeb. Budete mít skvělého šéfa, kolegy a před sebou téměř nekonečné možnosti karierního růstu pro ČR ale i pro zahraničí. Navíc získáte skvělou praxi, naučíte se projektovat a plánovat na vysoké úrovni pod vedením podnikatelského mentora

PožadujemePožadujeme:
samostatnost
proaktivitu
nadšení pro to, co děláme
odpovědný a profesionální přístup
chuť dotahovat věci do konce

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízímepráci z domu
časovou flexibilitu (jen se v části dne musíte vejít do prac. doby klientů)
měsíční fixní odměnu až 16 000 Kč + bonusy a provize za dotažení projektů a jejich ziskovost (až do výše 30 000 Kč)

Počet zobrazení nabídky práce: 338             Inzerát Projektový manažer vložen: 2016-10-13

Pracovní místo Projektový manažer nabízí

M-SOR, s. r. o.

výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
poskytování tělovýchovných a sportovních služeb v oblasti sebeobrany
přeprava, nákup, prodej, půjčování, uschovávání zbraní a střeliva

IČO: 28829514

Adresa:
   Národních mučedníků 398/7
   Hradec Králové
   50008

Kontakní osoba:   Petr Cihelník

Tel.:
Fax.:
Email: petr.cihelnik@sorudo.cz
Internet: www.sorudo.cz