Skladník / expedient - noční směna, až 25 tis.,

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: provoz/výroba/kvalita    Nástup: ihned    Plat: 25000,-

Náplň práce

Místo výkonu práce: Rudná u Prahy
Pracovní náplň
• manipulace se zbožím – zaskladňování / vychystávání zboží
• kontrola šarží zboží
• další pomocné skladové práce

PožadujemeProfil ideálního kandidáta
• dochvilnost, přesnost, schopnost práce v týmu
• samostatnost, zodpovědnost a pečlivost
• předchozí zkušenost ze skladu výhodou
Další požadavky
• trestní bezúhonnost
• fyzická zdatnost
• dobré vidění a rozlišovací schopnosti
• NÁSTUP IHNED

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme
• zázemí stabilní společnosti s klíčovým postavením na trhu
• důkladné zaškolení a odpovědnou práci
• základní mzdu + výkonnostní bonusy
• stravenky a 5 týdnů dovolené
• zaměstnaneckou slevu na nákup produktů a širokou nabídku dalších zaměstnaneckých benefitů

Počet zobrazení nabídky práce: 315             Inzerát Skladník / expedient - noční směna, až 25 tis., vložen: 2016-09-23

Pracovní místo Skladník / expedient - noční směna, až 25 tis., nabízí

Viapharma s.r.o.

Předmět podnikání:
    Distribuce léčiv

IČO: 14888742

Adresa:
   Na Florenci 2116/15
   Praha 1
   110 00

Kontakní osoba:   Gabriela Kročilová

Tel.:
Fax.:
Email: krocilova@drmax.cz