Prodavač / prodavačka (možno i brigáda)

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 13. 11. 2016    Plat: dohodou

Náplň práce

Prodavač / prodavačka pro Chocoland a.s. v OC Černý most Praha (možno i brigáda)

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost CHOCOLAND a. s.
Významná česká potravinářská společnost patřící mezi přední producenty cukrovinek a potravinářských polotovarů na českém trhu. Navazuje na více než stoletou tradici potravinářské výroby, která dnes probíhá v moderním závodě v Kolíně. Do širokého sortimentu patří především cukrovinky na bázi sóji, funkční tyčinky, čokoládové figurky, adventní kalendáře, kolekce, ledová čokoláda, čokoládové krémy a diabetické sladkosti.

Náplň práce:
Proč tě hledáme a kdy tě budeme potřebovat?
V období 13. 11. 2016 – 24. 12. 2016 budeme otevírat v OC Černý most prodejní stánek, do kterého hledáme zkušené prodavačky / prodavače a brigádníky na výpomoc.

Požadujeme- dvousměnný provoz (8:30 – 15:00 a 15:00 – 21:30)
- odpovědnost, flexibilita
- dobré komunikační schopnosti, samostatnost
- pozitivní přístup k práci
- vstřícné a korektní jednání se zákazníky
- hmotná odpovědnost
- odpovědnost za pokladnu a odvádění tržeb do banky
- praxe na obdobné pozici výhodou

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme- školení o našem sortimentu
- práci na Dohodu o provedení práce
- časově omezenou práci vhodnou jako přivýdělek
- možnost dlouhodobé spolupráce
- plat dle dohody

Místo práce: OC Černý most, Praha 9

Termín nástupu: 13. 11. 2016

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: lucia.soltysova@chocoland.cz

Platnost inzerátu končí 26. 10. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Životopis zasílejte nalucia.soltysova@chocoland.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 623             Inzerát Prodavač / prodavačka (možno i brigáda) vložen: 2016-12-08

Pracovní místo Prodavač / prodavačka (možno i brigáda) nabízí

JOBSYSTEM s.r.o.

    JOBSYSTEM s.r.o. poskytuje a zprostředkovává personální inzerci na internetu

IČO: 28412508

Adresa:
   Sokolovská 106/42
   Praha 8
   180 00

Kontakní osoba:   Eva Grundová

Tel.: 224 819 391
Fax.: 224 819 391
Email: egrundova@jobsystem.cz
Internet: www.jobsystem.cz