Práce z domova-oblast alternativní medicíny.

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: celá ČR   Obor: jiné    Nástup:     Plat: 1,-

Náplň práce

Spolupráce v oblasti zdravotní prevence, práce z domova s využitím internetu. Jsme česká firma s působností na Slovensku a v Polsku, pracujeme s bylinkami.
Možnost rychlého startu a PŘIVÝDĚLKU ! Pracujete KDY CHCETE a JAK DLOUHO CHCETE. Týmová spolupráce a pomoc v začátku, přátelský kolektiv. Očekáváme kladný vztah k přírodním produktům a alternativní medicíně, a chuť učit se novým věcem.
Zaškolení je zcela zdarma a online.

PožadujemePožadujeme: ochotu učit se novým věcem, připojení k internetu, věk od 23 let , zájem o obor. V odpovědi prosím uveďte jméno, věk a bydliště.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme
Nabízíme: zázemí zavedené české firmy - 15 leté zkušenosti, pravidelný příjem, práci vedenou z domova, motivující systém odměňování, možnost profesního i finančního růstu, přátelský tým spolupracovníků.

Počet zobrazení nabídky práce: 338             Inzerát Práce z domova-oblast alternativní medicíny. vložen: 2016-11-30

Pracovní místo Práce z domova-oblast alternativní medicíny. nabízí

Dagmar Langová

Předmět podnikání:
    Zprostředkování a prodej.

IČO: 62121367

Adresa:
   Strakatého 17
   Brno
   63600

Kontakní osoba:   Dagmar Langová

Tel.: 774327560,
Fax.:
Email: langovad@seznam.cz