Prodejní asistentka šperků - brigáda

Typ pracovního poměru: brigáda    Místo práce: Brno   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: ihned    Plat: 80,-

Náplň práce

Budete pracovat na prodejně v nákupním centru, kde se prodávají krásné šperky, co lidem dělají radost.
Budete mít dobrý pocit z toho, že pomáháte zákazníkům a zdobíte jejich vizáž i pocity.
Budete moci uplatnit svou samostatnost, kultivovanost a výřečnost.
Budete součástí firmy, ve kterém se dobré nápady doopravdy realizují.
Slibujeme, že pokud máte ráda nakupování, módu, styl a hlavně doplňky, stane se pro vás práce zábavou.

PožadujemeRáda komunikujete s lidmi a baví vás starat se o ně tak, aby se cítili jako v bavlnce.
Jste zručná a máte vkus. Ráda kombinujete módu s doplňky a umíte poradit i ostatním.
Nadšením i disciplínou ráda ohromujete ostatní, a protože budete zákazníkům nabízet ty nejkvalitnější produkty na trhu, nebude vám vadit, že to někdy nedocení.
Zakládáte si na tom, že na vás spolehnutí.
Nebojíte se zářit pozitivní energií a umíte uchvátit zákazníka uctivostí tak, že se vždy rád vrátí za vámi zpět.
V MS Excelu a Wordu budete vytvářet důležité inventury a zajímavé statistiky. Občas narazíte i na zákazníka hovořícího cizí řečí. Zvládnete tedy anglicky komunikovat a rozumět.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeBudete mít dobrý pocit z toho, že vaše práce má smysl.
Budete pracovat v luxusním a dobře vybaveném kiosku moderního a vzdušného prostředí obchodního centra Olympia Brno.
V týmu, který vám bude pomáhat se realizovat, se potkáte s lidmi, kteří svou práci dělají srdcem a neskutečně je baví. Spolupracovat budete s vedením, které na vás nikdy nebude křičet, vyslechne si váš názor, a dává přednost lidskému zacházení.
Budete mít také možnost setkávat se slavnými a zajímavými osobnostmi, které naši značku propagují.

Vaše mzda bude 80 Kč na hodinu hrubého.

Počet zobrazení nabídky práce: 378             Inzerát Prodejní asistentka šperků - brigáda vložen: 2016-11-22

Pracovní místo Prodejní asistentka šperků - brigáda nabízí

PRoPRio Design s.r.o.

Předmět podnikání:
    prodej šperků

IČO: 24206148

Adresa:
   Národní 138/10
   Praha 1
   110 00

Kontakní osoba:   Anna Fiedlerová

Tel.: +420311510299
Fax.:
Email: centrala@trollbeadscz.com
Internet: www.trollbeadscz.com