HledámPráci.cz - logo HledámPráci.cz - nabídka práce
HledámPráci.cz

Konzultant Auditu

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: obchod/nákup/marketing    Nástup: 3.10.    Plat: 30000,-

Náplň práce

PRACOVNÍK AUDITU PRIETOKU VODY PRE FIREMNÚ KLIENTELU

Hľadáme komunikatívneho a zodpovedného človeka s príjemným vystupovaním na pozíciu Pracovník auditu prietoku vody pre firemnú klientelu. Vyžadujeme schopnosť pracovať samostatne, no zároveň byť tímovým hráčom. Pozícia je vhodná hlavne pre cieľavedomých ľudí, ktorí sa neboja výziev.
Oblasť pôsobenia: Úspora vody

PožadujemeOSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI:

komunikačné a prezentačné schopnosti
flexibilita
príjemne vystupovanie
zodpovednosť
dravosť
samostatnosť

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně: angličtina,
- jiné: NE

Řidičský průkazB

NabízímeVÝHODY:

nadštandardný príjem
školiaci program na náklady spoločnosti (vhodné aj pre absolventov bez praxe)
kariérny postup
služobný automobil
firemné akcie
finančné bonusy

Životopis zasílejte nainfo@setrivodou.sk

Počet zobrazení nabídky práce: 306             Inzerát Konzultant Auditu vložen: 2016-09-30

Pracovní místo Konzultant Auditu nabízí

Save4U s.r.o.

Předmět podnikání:
    nákup a prodej tovaru.

IČO: 50149326

Adresa:
   Karpatske namestie 10A
   Bratislava
   83106

Kontakní osoba:   Miroslav Dvořáček

Tel.:
Fax.:
Email: info@setrivodou.sk