Vhodné pro OZP:Pracovník tiskového střediska

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: jiné    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Poznámka:
Tato pozice je vhodná pro osoby se zrakovým, sluchovým, interním, imunologickým, onkologickým a neurologickým postižením.

Náplň práce:
- vyhotovování zakázek dle požadavků zákazníka (kopírování, tisk, vazby, lamino…práce se skenery, velkoplošnými tiskárnami)
- obsluha zákazníků
- obsluha pokladny - práce s finanční hotovostí
- pravidelná kontrola tiskáren (papíry, tonery)

Požadujeme- manuální zručnost (pro zpracování zakázek)

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímePožadujeme:
- práce na PC (znalost MS Windows, Office)
- znalost anglického jazyka na úrovni mírně pokročilý - anglicky mluvící zákazníci
- zkušenost z administrativy
- spolehlivost, odpovědnost
- prozákaznický přístup
- kladný vztah k moderním technologiím
- manuální zručnost (pro zpracování zakázek)
- příjemné vystupování, dobré komunikativní schopnosti
Nástup:

ihned nebo dohodou
Benefity:
- 3 dny volna ročně navíc (benefit days)
- stravenky
- slevu na firemní výrobky
- účast na firemních akcích
- vánoční dárky

Hlavní pracovní poměr, práce na plný úvazek - krátký/dlouhý týden, místo pracoviště: Praha

Kontaktní informace: 734 793 008, email: praceozp@av-institut.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 245             Inzerát Vhodné pro OZP:Pracovník tiskového střediska vložen: 2016-09-21

Pracovní místo Vhodné pro OZP:Pracovník tiskového střediska nabízí

AV Institut s.r.o.

    AV Institut s.r.o. je nestátní zdravotnické zařízení a agentura práce s dlouholetými zkušenostmi v oblasti zaměstnání osob se zdravotním postižením na otevřeném trhu práce s celostátní působností.

IČO: 24750883

Adresa:
   Poděbradská 924/46B
   Praha 9
   10900

Kontakní osoba:   Pavla Chlopecká

Tel.: 734793008
Fax.:
Email: praceozp@av-institut.cz
Internet: www.praceozp.cz