HledámPráci.cz - logo HledámPráci.cz - nabídka práce
HledámPráci.cz
        
Hledám Práci.cz TOP práce Extra Job Životopis vzor Průvodní dopis vzory Rychlé odkazy:    IT/telekomunikace  administrativa  personalistika  finance  management  provoz/výroba  logistika/doprava  obchod/nákup/marketing    

Personální asistentka

 

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: lidské zdroje/personalistika    Nástup: Dle dohody    Plat: dohodou
 

  

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost poskytující komplexní služby v oblasti úklidu, provozní a technické správy nemovitostí. V současné době patří mezi dynamicky se rozvíjející společnost na českém trhu.

Náplň práce:
Zadávání inzerce; přijímání nových zaměstnanců; nábory; evidence a třídění dotazníků; přijímání pošty; prescreening přijatých životopisů; personální evidence; správa a vedení zaměstnanců v personálních systémech zaměstnavatele; spolupráce se státními orgány; vyřizování požadavků zaměstnanců; spolupráce s personálními agenturami; personální podpora managementu společnosti.
  
PožadujemeSŠ vzdělání, praxe v oboru vítána – není podmínkou, PC znalosti na vyšší uživatelské úrovni (Word, Excel, Outlook), loajalita, spolehlivost, zodpovědnost, časová flexibilita.
  
Vzdělání
  
Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:
  
Řidičský průkaz
  
NabízímeNabízíme zajímavou různorodou práci v příjemném pracovním kolektivu s možností osobnostního růstu. Možnost školení, vzdělávání, podílení se na zlepšování stávajících motivačních systémů ve společnosti a zavádění nových HR nástrojů. Prostor k vlastní seberealizaci. Práce na HPP/DPP/OSVČ.

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 6. 11. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
  
  

Počet zobrazení nabídky práce: 160             Inzerát Personální asistentka vložen: 2016-10-21
 

 
Pracovní místo Personální asistentka nabízí
 
 

JOBSYSTEM s.r.o.

 
 
Předmět podnikání:
    JOBSYSTEM s.r.o. poskytuje a zprostředkovává personální inzerci na internetu
 
IČO: 28412508
 
Adresa:
   Sokolovská 106/42
   Praha 8
   180 00

 
Kontakní osoba:   Eva Grundová
 
Tel.: 224 819 391
Fax.: 224 819 391
Email: egrundova@jobsystem.cz
Internet: www.jobsystem.cz
 


    


© Hledám Práci.cz - personální server

www.hledampraci.cz
E-mail: personalni-server@hledampraci.cz
všechna práva vyhrazena