FINANČNÍ KONZULTANT

Typ pracovního poměru: živnostenský list    Místo práce: celá ČR   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: ihned    Plat: 20000,-

Náplň práce

Náplň práce

- rozšiřování klientely

- péče o svěřenou oblast

- aktivní komunikace s vedením

Požadujeme: - Zkušenosti s finančním trhem - Znalost práce na PC (notebook podmínkou) - Aktivní přístup a loajalita - Hlavní činnost (garantovaný příjem ve výši 20.000,-)

Nabízíme:

- nadčasový systém evidence vlastních klientů a obchodů (SMS zprávy)

- nepožadujeme písemné reporty

- široké portfolio produktů

- odměna vyplácena dlouhodobě (stabilizace příjmu - následné provize)

- dynamický kariérní postup závislý na sledování historické výkonnosti (nikoliv krátkodobé/momentální)

- pravidelné mimoprovizní motivace

- pravidelné vzdělávání

- vysoká podpora ze strany vedení společnosti

Typ:

Hlavní pracovní poměr, Vedlejší pracovní poměr, Práce z domu, nebo ŽL

PožadujemePC nutnost

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazB

Nabízímedobré jednání a provize

Počet zobrazení nabídky práce: 410             Inzerát FINANČNÍ KONZULTANT vložen: 2016-10-07

Pracovní místo FINANČNÍ KONZULTANT nabízí

Jan Vojtovič

Předmět podnikání:
    nabízení finančních produktu

IČO: 66762464

Adresa:
   Tyrsova. 225
   Kolín 2
   28002

Kontakní osoba:   Jan Vojtovič

Tel.: 720147387
Fax.: 720147387
Email: financnisluzby.kolin@gmail.com