Webdesigner/Grafik

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Brno   Obor: IT/telekomunikace    Nástup: dohodou    Plat: dohodou

Náplň práce

Do našeho přátelského týmu hledáme posilu v podobě kreativního grafika nespoutaného stereotypem. Potřebujeme takového člověka, který požadavky klientů promění ve fantastickou podívanou. Tvorbou webů a eshopů se bavíme více než 10 let.

Klíčové činnosti:
tvorba grafických návrhů webových aplikací a eshopů
grafické práce pro oblast corporate identity (návrhy vizitek, grafiky, tiskovin,…)
spolupráce s dalšími členy týmu

V případě zájmu zašlete CV + portfolio!

PožadujemePožadujeme:
nadstandardní znalost práce v programu Adobe Photoshop
přirozené grafické cítění a zájem o moderní trendy v oblasti webdesignu
inovativní nápady, cit pro detail, kreativitu
schopnost vcítit se do uživatelských požadavků

Výhodou povědomí o Adobe Illustrator, InDesign, Flash, HTML, CSS

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina,
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeProč pracovat s námi?
práce na HPP
plně vybavený firemní byt v centru Brna
flexibilní pracovní doba
práce s moderní technikou
školení, podpora dalšího vzdělávání
klimatizované kanceláře
výběr z firemních bonusů (vstupenky do Cinema City, příspěvek na dovolenou, neomezený mobilní tarif, poukázky do Wellness, …)

Počet zobrazení nabídky práce: 417             Inzerát Webdesigner/Grafik vložen: 2016-10-13

Pracovní místo Webdesigner/Grafik nabízí

Moonlake Staff CZ, s.r.o.

Předmět podnikání:
    - Činnosti v oblasti informačních technologií
- Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Nespecializovaný velkoobchod
- Poradenství v oblasti řízení

IČO: 03388565

Adresa:
   Masarykova 118
   Modřice
   66442

Kontakní osoba:   Radka Šandová

Tel.: 511114811
Fax.:
Email: prace@moonlake.cz
Internet: www.moonlake.cz