Samostatná účetní

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: finance/bankovnictví/controlling    Nástup: ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Homo Developus se řadí mezi úspěšné IT Společnosti vyvíjející SW se zaměřením na vývoj herních platforem, mobilních aplikací a web development obecně. Za svůj úspěch vděčí mnoha projektům s nekonvenční a moderní tématikou a skvělému týmu, který originální nápady dokáže realizovat. V současné době hledáme novou posilu do back office týmu na pozici účetní.

Hlavní náplní Vaší práce bude:
Samostatné vedení účetnictví, účetních výkazů, účetní uzávěrky.
Evidence a účtování přijatých faktur.
Vystavování faktur.
Kontrola odchozích plateb a pravidelný reporting vedení.
Příprava daňového přiznání.
Převod zahraničního DPH.
Mzdové účetnictví.
Spolupráce s ostatními odděleními, konzultace.

PožadujemeJak vypadá náš vysněný kandidát?
Hledáme zkušenou a samostatnou účetní s minimálně 2 letou praxí a odpovídající znalostí legislativy, někoho s komplexní znalostí účetnictví a daňové problematiky.
Budete komunikovat se zahraničím, proto je nezbytná dobrá znalost ruštiny, případně angličtiny.
Budete pracovat samostatně co do zpracování účetní agendy, oceníme ale vstřícnou osobnost, která ochotně poradí kolegům z jiných oddělení.
Pokud se chcete stát součástí úspěšné společnosti, zašlete nám svoje CV, nejpozději do týdne Vás budeme kontaktovat.

Vzdělání

Jazykové znalosti- aktivně: angličtina, ruština,
- pasivně: angličtina,
- jiné: Preferujeme Rj před Aj

Řidičský průkaz

NabízímeMáme zájem o dlouhodobou spolupráci formou HPP na dobu neurčitou. Dále nabízíme motivační finanční ohodnocení, kanceláře v dobré dostupnosti aj.

Počet zobrazení nabídky práce: 364             Inzerát Samostatná účetní vložen: 2016-10-13

Pracovní místo Samostatná účetní nabízí

Homo Developus s.r.o.

    výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

IČO: 02257378

Adresa:
   Bělehradská 347/54
   Praha 2
   12000

Kontakní osoba:   Ilona Pagáčová

Tel.:
Fax.:
Email: hr@homodevelopus.com
Internet: homodevelopus.com