Hledáme parťáky do call centra v Holešovicích

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Praha   Obor: administrativa    Nástup: dle domluvy    Plat: 40000,-

Náplň práce

Hledáme nové kolegy, kteří mají ambice patřit mezi TOP operátory našeho prodejního týmu. Naše zaměstnance odměňujeme na základě propracovaného provizního systému, a díky tomu dosahuje průměrná mzda v našem call centru 35.000 Kč měsíčně. Přijďte k nám a přesvědčte se na vlastní oči.

Vaší náplní práce bude:
- telefonické kontaktování stávajících i nových klientů našich dlouholetých obchodních partnerů
- poskytování profesionální péče
- zpracování drobné administrativy na PC

PožadujemeVítáme kolegy se zkušenostmi z oblasti prodeje, ale i kolegy bez praxe. Čeká Vás propracovaný vzdělávací systém zaměřený na komunikační a prodejní dovednosti, který Vás dostane na vrchol.

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

Nabízíme-možnost spolupráce na HPP, DPČ i DPP
-důstojný fixní plat + neomezené provize a nadstandartní bonusy
-stravenky po zkušební době
-moderní a vzdušné pracovní prostředí v Holešovicích
-individuální přístup ke každému zaměstnanci
-zdarma precizní zaškolení našimi trenéry
-zdokonalení komunikačních a prodejních dovednosti
-flexibilní docházka dle Vašich možností
-možnost kariérního růstu
-teplé a studené nápoje na pracovišti, plně vybavená kuchyňka, relax room s internetem, dotované masáže, zvýhodněný mobilní tarif…

Počet zobrazení nabídky práce: 2004             Inzerát Hledáme parťáky do call centra v Holešovicích vložen: 2017-09-29

Pracovní místo Hledáme parťáky do call centra v Holešovicích nabízí

FORMICA Group, s.r.o.

Předmět podnikání:
    Telemarketingová a marketingová společnost

IČO: 26155231

Adresa:
   Dělnická 213/12
   Praha
   17000

Kontakní osoba:   Petra Recová

Tel.: +420724567151
Fax.:
Email: nabor@formicagroup.cz
Internet: www.formicagroup.cz