Hledáme řidiče anglie

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: celá ČR   Obor: logistika/distribuce/doprava    Nástup: ihned    Plat: 45000,-

Náplň práce

Hledáme řidiče LKW plachty, mega návěsy. Trasy CZ- GB-CZ,(SK)
Požadujeme: řidičský průkaz C+E, min. 2 roky praxe jako řidič MKD, platný profesní průkaz, dopravně psychologické vyšetření, čistý trestní rejstřík, digitální karta, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a slušné vystupování. Pojištění odpovědnosti za škodu z výkonu povolání.

PožadujemeŘP C + E , Profesní průkaz,karta do digital tahografu, zdravotní prohlídka, výpis z rejstříku trestů

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkazC E

NabízímeNabízíme:
- slušné a vstřícné jednání
-techniku v dobrém stavu
-garantovaný výplatní termín 15. dne v měsíci
- 1 řidič = 1 vlastní přidělené vozidlo
- prémie za spotřebu
- orientační výše mzdy: 35-50tis Kč
- 2 víkendy venku 2 doma 45h pauzy doma.

Počet zobrazení nabídky práce: 1644             Inzerát Hledáme řidiče anglie vložen: 2016-10-14

Pracovní místo Hledáme řidiče anglie nabízí

Jan Horák

Předmět podnikání:
    autodoprava

IČO: 61401404

Adresa:
   Velká nad Veličkou 138
   Velká nad Veličkou
   69674

Kontakní osoba:   Jan Horák

Tel.: 604168338
Fax.: 604168338
Email: ad.horak@tiscali.cz