Personalista / personalistka - Praha

Typ pracovního poměru: VPP    Místo práce: Středoč. k.   Obor: lidské zdroje/personalistika    Nástup: Ihned    Plat: dohodou

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Arcibiskupství pražské.

Náplň práce:
- kompletní vedení personální agendy zaměstnanců
- zadávání a správa dat v personálním sytému
- spolupráce se mzdovou účetní

Požadujeme- SŠ vzdělání
- orientace v pracovně právní problematice
- velmi dobrá znalost MS Office
- pečlivost, spolehlivost, samostatnost a výborné organizační a komunikační schopnosti
- morální a občanská bezúhonnost
- praxe v oboru výhodou
- orientace v církevním prostředí výhodou (případně vyjádření duchovního správce)
- znalost angličtiny, případně dalších jazyků výhodou

Jazykové znalosti- aktivně:
- pasivně:
- jiné:

Řidičský průkaz

NabízímeNabízíme:
- práci v prostředí rostoucí organizace s dlouholetou historií a prostor pro seberealizaci
- zajímavou práci s lidmi
- práce na 0,5 úvazku
- možnost dalšího vzdělávání a odborná školení
- pracoviště v Praze 1

K přihlášce přiložte strukturovaný životopis, motivační dopis a souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů na e-mail: augustina.vankova@apha.cz

Arcibiskupství pražské si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, pokud uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Platnost inzerátu končí 17. 11. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Životopis zasílejte naaugustina.vankova@apha.cz

Počet zobrazení nabídky práce: 677             Inzerát Personalista / personalistka - Praha vložen: 2017-01-19

Pracovní místo Personalista / personalistka - Praha nabízí

JOBSYSTEM s.r.o.

    JOBSYSTEM s.r.o. poskytuje a zprostředkovává personální inzerci na internetu

IČO: 28412508

Adresa:
   Sokolovská 106/42
   Praha 8
   180 00

Kontakní osoba:   Eva Grundová

Tel.: 224 819 391
Fax.: 224 819 391
Email: egrundova@jobsystem.cz
Internet: www.jobsystem.cz